Trendy jesień-zima 2020/21

Torebki - trendy jesień-zima 2020/21

Wśród Twoich klientek są kobiety, które chcą być na czasie. Pilnie śledzą najnowsze trendy z wybiegów modowych. Kierują się tym, co zobaczą na Facebooku czy Instagramie. Chętnie podążają za swoimi influecerkami. Ważne jest dla nich, by być trendy. Aby wpasować się w ich oczekiwania przedstawiamy najnowsze inspiracje prosto ze świata mody. Poznaj torebkę przełomu 2020/21.

Czerń wyparta przez brązy

W tym sezonie czerń jest passe. Możemy ją zakopać głęboko w szafie, zapewne niedługo wróci, lecz tymczasem klasyką jest brąz. Pasuje do każdej stylizacji i nie rzuca się w oczy. Jest ciepły, naturalny i bezpieczny.

Żółty wchodzi na salony!

Dla kobiet, które lubią być widoczne i przyciągać uwagę projektanci proponują żółć. Odważnie można ją łączyć z innymi kolorami. Energetyzuje w pochmurne dni i wnosi radość w smutniejszei. Tak na przekór panującej pogodzie.

Torebki na pasku

Kontynuują one swoją dobrą passę. Ciągle na czasie. Nerki zapinane na biodrach, w talii lub po prostu przewieszone przez ramię. Mniej lub bardziej zdobione. Także mini torebeczki powieszone na pasku. Bez zajmowania rąk - stawiamy na swobodę i wygodę.

Dla lubiących matematykę

W tym sezonie bawimy się figurami geometrycznymi. Koła, sześciany, trójkąty, wieloboki. Zamiast klasycznych prostokątnych kształtów wybierzmy inne figury znane nam z zajęć matematyki ;) Tak nietuzinkowo przyciągniemy uwagę.

Pikowany materiał

Kolejną formą geometrycznego wzoru, który jest modny w tym sezonie jest pikowanie. Materiał w romby to takie bezpieczne zatrzymanie kierowanie się modą. Niezbyt krzykliwe, ale bardzo na czasie. Polecamy produkty jednokolorowe - pikowania nie potrzebują konkutencji, same w sobie pięknie się prezentują.

Łańcuszki grubsze lub cieńsze

Zamiast zwykłego paska wybierzmy torebkę na łańcuszku. Tak nam proponują projektanci. Mogą to być grube, masywne łańcuchy, a także te drobniejsze i delikatniejsze. Nadają one elegancji zwykłej torebce i ozdabiają stylizację. 

Inne modne akcenty
Torebki XXL, frędzle, plecione, kuferki z czasu międzywojennego lub torebki typu hobo - one również są dobrze widziane w szafie w najbliższych miesiacach. Jest wiele opcji i każdy znadzie coś dla siebie. Torebki bardziej przyciągające uwagę lub wygodny dodatek, który jest tylko tłem. Więcej propozycji znajdziesz na hurtic24.pl.

Rozwój Twojego sklepu jest dla Ciebie ważny? Zajrzyj czasem na naszego bloga, a najlepiej zapisz się na naszego newslettera (dla osób niezarejestrowanych na dole strony) lub obserwuj nas na Facebooku - gwarantujemy systematyczną dawkę praktycznej wiedzy, by w Twoim sklepie sprzedaż rosła z miesiąca na miesiąc, a Twoja praca była czystą przyjemnością. 

 

Justyna Baca

Justyna Baca
Poproszona, by opisać się w trzech słowach, podała: rozwój, zaangażowanie i koleje. Koleje losu tak się potoczyły, że dzięki swojemu zaangażowaniu w projekt hurtico24.pl, w chwili obecnej dumnie piastuje stanowisko Chief Operating Officer. Jest fanką rozwoju. Uwielbia towarzyszyć w doskonaleniu biznesów modowych. Prywatnie spełniła swoje marzenie: podróży Koleją Transsyberyjską, kolejnym celem jest wyprawa Orient Ekspressem.

Zamów połączenie