Biżuteria i zegarki (1435 produkty)

Nowoczesny kanał sprzedaży, w którym sprzedasz więcej niż kiedykolwiek.

Jeśli Twoja branża to sprzedaż hurtowa, dystrybucja lub import biżuterii i zegarków, pozyskaj nowy i wydajny sposób sprzedaży. Traf bezpośrednio do szerokiego grona odbiorców biznesowych i przedstaw im swoją ofertę w atrakcyjny sposób. System został zaprojektowany w taki sposób, aby ograniczyć wszelkie zbędne czynności. Twoje produkty zostaną błyskawicznie wprowadzone na stronę i gotowe do sprzedaży. Solidne zaplecze marketingowe przynosi satysfakcję z wydajnej oraz prężnej sprzedaży.  Zapraszamy do współpracy hurtowników biżuterii, zegarków oraz akcesoriów i ozdób. Efektywnie sprzedawaj produkty ekskluzywne bądź też budżetowe, które trafią do każdego profilu odbiorcy. Ponadto ciesz się bezobsługowym procesem, dzięki zintegrowanemu systemowi obsługi klienta w postaci regularnych wiadomości e-mail z nowościami produktowymi oraz call center odpowiadającej na pytania klientów.

Zaopatrz się w atrakcyjne i zróżnicowane zegarki oraz biżuterię

Zegarki i biżuteria bezpośrednio od producenta - w zasięgu ręki 24 godziny na dobę. Skorzystaj z kompleksowego systemu sprzedażowego i zamawiaj produkty bezpośrednio dla siebie przez Internet. Zweryfikowane hurtownie gwarantują bezpieczeństwo transakcji oraz szybką realizację zamówień, dzięki czemu renoma Twojego sklepu będzie skutecznie rosnąć w oczach Twoich stałych klientów. Wybieraj spośród tysięcy regularnie aktualizowanych produktów w różnych formach oraz wariantach kolorystycznych. Wszystkie produkty są skierowane wyłącznie dla klientów biznesowych, dzięki czemu zyskujesz gwarancję najlepszych cen zegarków i biżuterii w hurcie online. Nasz dział obsługi klienta doradzi dobrać najatrakcyjniejszy asortyment pod Twoją indywidualną charakterystykę. Skorzystaj z live chatu lub call center i porozmawiaj z wykwalifikowaną załogą Hurtico24.pl. Profesjonalne doradztwo handlu B2B - dla Ciebie.

Bezkresny wybór biżuterii i zegarków

Asortyment dostarczany przez hurtownie biżuterii i zegarków to prawdziwy rarytas dla właścicieli sklepów. Bogactwo marek oraz różnych rodzajów produktów jest wprost bezkresne. Można tu znaleźć biżuterię damską, a wśród niej hit tego sezonu - chokery oraz naszyjniki srebrne z popularnymi , połyskującymi motywami geometrycznymi. Ponadto broszki, kolczyki, naszyjniki, pierścionki czy obrączki bardzo dobrej jakości. W asortymencie męskim przeważają natomiast ekstrawaganckie spinki do mankietów. Biżuteria dziecięca wprowadza wszelkiego rodzaju akcesoria z motywami popularnych bajek - istny hit wśród najmłodszych. Świat zegarków to szeroki wybór wzorów, z paskami o różnych szerokościach oraz wykonanych z topowych materiałów - metalowych oraz skórzanych bądź materiałowych. Kształty oraz design tarcz zgadza się z bieżącymi trendami i przykuwa wzrok, szczególnie w przypadku nietypowych modeli z motywami graficznymi, oczywiście poza ofertą zegarków klasycznych.

Zamów połączenie