Bezpieczeństwo zakupów

Sprawdzaj produkty, które Cię interesują.
Chcąc kupić towary dokładnie przeczytaj ich opisy, a jeśli nie będą wystarczające poproś sprzedawcę o ich uzupełnienie. W tym celu skorzystasz z naszego wewnętrznego systemu komunikacji.


Poznaj swoje prawa.
Każdy prowadzący działalność gospodarczą zna swoje prawa i obowiązki. Jednak w celu uniknięcia nieporozumień koniecznością jest zapoznanie się z regulaminem strony Hurtico24 oraz warunkami sprzedaży zamieszczonymi na podstronach naszych dostawców. Znajdziesz tam zasady ochrony danych osobowych, warunki złożenia zamówienia, formy płatności i dostawy czy sposoby zgłaszania wad towaru.

Przeważnie zasada gwarancji przedsprzedażowej pozwala na reklamację w ciągu 14 dni pozwalającą na:
- wymianę towaru lub usunięcie wady
- obniżenie ceny produktu
- zwrot kosztów - korekta faktury
- wymianę na inny towar, jeśli już nie ma produktu reklamowanego

Gwarancja posprzedażowa przeciętnie to 1 rok - towar może być objęty gwarancją producenta lub dystrybutora wg. ogólnych przepisów​.

Zawsze kupuj tylko przez stronę Hurtico24.pl
Dlaczego? Monitorujemy każdą transakcję, umożliwiamy komunikację z dostawcą przez nasz system wiadomości, dzięki czemu przechowujemy zapisy komunikacji. Wiemy co dokładnie było zamawiane, co reklamowane i na jakich zasadach. Dzięki temu masz gwarancję jakości obsługi i pewności transakcji.


Wybieraj przesyłkę rejestrowaną.
Gdy zakupy nie dotrą do Ciebie na czas, sprzedający będzie miał dowód, że wysłał towar i zareklamuje przesyłkę u przewoźnika.


Co w razie problemów?
Skontaktuj się ze sprzedającym przez system wiadomości. Większość problemów udaje się rozwiązać na tym etapie. Napisz lub zadzwoń do nas, gdy spór nie doprowadzi do rozwiązania problemu.


Zweryfikowany sprzedawca
Wszyscy sprzedawcy zostali zweryfikowani przez hurtico24, na bieżąco, raz w tygodniu, analizujemy ich sytuację i kondycję. Możesz bezpiecznie kupować bez obaw o dostawę towarów. W przypadku problemów, skontaktuj się ze sprzedawcą - on na pewno Ci pomoże. Jeśli masz z tym problem, zgłoś się do nas.
 

Zamów połączenie